ּ

מדריכת כושר אישית: גבריאלה סבח

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני במכון וינגייט, אלופת הארץ באירובי, מתמחה בהתעמלות בריאותית מתקנת ובטיפוח היציבה.

מזה 20 שנה עוסקת גבריאלה בתחום הכושר והבריאות. לפני מספר שנים החליטה להתמקד באימון ובשיקום באמצעות שיטת האימון ברטט מתוך למידה והבנה שהשיטה נותנת פתרונות בטווח זמן מהיר לבעיות רפואיות ואסתטיות ארוכות טווח.

המקצועיות, הדאגה האישית והנכונות של גבריאלה לעזור לאנשים לשקם את חייהם, הם מה שהופכים אותה למובילה ולמאמנת כושר אישית מיוחדת במינה! היא תבנה עבורכם ויחד אתכם תוכנית אימונים אישית ותלווה אתכם לאורך כל הדרך עד שתהיו מרוצים מהתוצאות!

"מרכז אימונים" לחיזוק ובריאות הגוף

המרכז הוקם בשנת 2011 והינו יחיד מסוגו בארץ.

שיטת האימון הייחודית Fitness Body Vibration במרכז מתבססת בעיקר על מכשיר רטט להרזיה 'Vibrogym' – מכשיר הרטט המקורי והטוב בעולם, אשר הוכח מחקרית כמענה בריאותי ואסטטי ואשר מומלץ על ידי רופאים מומחים לצרכים אסתטיים ורפואיים.

האימון הינו:

  1. פרטני  וכולל ליווי אישי אשר מורכב מבניית תוכנית אימונים אישית המותאמת לפעילות הגופנית ולצורכי המתאמן או
  2. קבוצתי אימון כושר בקבוצות קטנות המבוסס על יחס אישי ומקצועי

מעוניינים לקרוא עוד על פעילות גופנית בשיטת הרטט?

היכנסו לבלוג שלי!

מדריכת כושר אישית - גבריאלה סבח

מדריכת כושר אישית מומלצת

הכירו את גבריאלה סבח, מאמנת כושר אישית והמייסדת של סטודיו גבריאלה אשר ממוקם בכפר סבא. הסטודיו שם לו לדגש את השגת מטרותיהם של מתאמניו, כך שלמעשה מקפיד על בניית תכנית אימונים אינדיבידואלית אשר מותאמת בכל היבט לצרכים שלכם. אנו נעשה את כל האפשרי על מנת שלסייע לכם להשיג את המטרות שלכם ונסלול בעבורכם את הדרך היעילה והבטוחה ביותר לעברן.

איך נבחר מדריכת כושר אישית?

עולם הכושר שעומד לרשותנו היום הוא עשיר מתמיד ומעמיד לרשותנו מגוון רחב של אפשרויות. בחירה בשירותיה של מדריכת כושר אישית תהיה זו אשר ללא ספק תעניק לכם את האפשרות לחקור את עולם זה ולמצות את המירב ממנו. אך על מנת להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה הנכונה, רצוי יהיה להתייחס לנקודות הבאות:

  • ניסיון ומקצועיות – בשלב הראשון חשוב יהיה לוודא כי מאמנת הכושר בה אתם בוחרים הינה בעלת הניסיון המספק וההכשרה הנחוצה לשם ביצוע עבודתה על הצד הטוב ביותר. נקודה זו הינה משמעותית ותכריע את העובדה האם אתם תזכו לאימון יעיל ובטוח או שמא תסתכנו באימון שעלול להזיק לכם מבחינה גופנית.
  • יחס אישי – היחס האישי אשר תקבלו יהיה זה שיכריע את ההצלחה שלכם באימונים. כך ניתן יהיה ליצור בעבורכם תכנית עבודה אינדיבידואלית אשר תתייחס לצרכים שלכם, ליכולות הגופניות שלכם ולמטרות אשר הצבתם.
  • המלצות – אל תהססו ובדקו המלצות לגבי מדריכת הכושר. כך תוכלו לקבל חוות דעת אמינה ואקטואלית לגבי כישוריה והיחס שלה כלפי המתאמנים.

מדריכת כושר אישית: מוטיבציה לחיים בריאים יותר

רבים חולמים על חיים בריאים ומאושרים יותר, אך עדיין לא מצליחים להביא את עצמם לביקורים קבועים בחדר הכושר העירוני. פנייה אל סטודיו גבריאלה תעניק לכם את האפשרות למצוא דרך חדשה להתחייב לחיזוק הגוף ושיפור רמת הבריאות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל, להתאים את תכנית האימונים הנכונה בעבורכם וללוות אתכם בכל שלב עד להשגת המטרות שהצבתם לעצמכם.

 

 

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ