ּ

קיזומבה

בשיעורים:  נילמד צעדי בסיס ואלמנטים המרכיבים את הריקוד, אחיזה, יציבה, עקרונות הובלה ומובלות ומוזיקליות.

בנוסף נלמד רקע על הז'נר המוזיקלי

ניבנה את היסודות איתם תוכלו להגיע לרחבת הריקודים ולהתחיל לרקוד וליהנות

ריקוד זוגות בו מתפתחים ההקשבה , ריכוז  והתקשורת

יחד איתנו תשפרו את התנועתיות ,מודעות גוף, יציבות , ביטחון עצמי

פעילויות:

*ריקוד זוגות: :

  • סדנאות
  • חוג – שיעורים קבוצתיים פעם בשבועה
  • שיעורים פרטים

*שיעור תנועתיות לנשים בקבוצות קטנות: GINGA

  • סדנאות ריקוד לנשים  ג'ינגה  GINGA (מקורו מאפריקה- אנגולה) מבוסס  על תנועות אגן  יציבה נכונה,  שיפור תנועות  הגוף . מחטב ומחזק בעיקר את אזור האגן ,המותן. ומחזק את הגב.

*שעור תנועתיות לגברים BANGA

  • סדנאות ריקוד לגבריםBANGA  (מקורו מאפריקה –אנגולה). לשיפור התנועתיות בריקוד מבוסס  על תנועות רגליים תנועה נכונה עם הגוף הפרדת תנועות האגן והחזה . מחזק ומפשר את בריאות הגב. משפר את היציבה ושווי משקל בזמן הריקוד וההובלה (כאשר חוזרים לרחבת הריקודים )

*מסיבה פעם בחודש נשף לתרגול ולמפגש חברתי וכייפי

שיעורי קיזומבה מהנים

הכירו את הסטודיו של גבריאלה, מרכז לאימוני כושר לחיזוק הגוף ובריאותו. בסטודיו ניתן יהיה ליהנות ממגוון רחב של פעילויות, זאת לרבות שיעורי ריקוד קיזומבה. גבריאלה הינה בעלת ניסיון עשיר של כ – 20 שנה בתחום התנועה, הריקוד והכושר וכעת היא מתמקדת בשיעורי הריקוד. שיעור הריקוד המהנים אשר מתבצעים בסטודיו נעשים בקבוצות קטנות, כך שכל רקדן ורקדנית יכולים לקבל את מלוא תשומת הלב מגבריאלה סבח.

קיזומבה – הריקוד שסוחף אחריו את כולם!

במידה וגם ליבכם זועק אל שיעורי ריקוד ייחודיים אשר יצליחו לחזק את הגוף ולהעניק לנפש את הכיף אותו דורשת, אתם מוזמנים לפנות אל שיעורי קיזומבה. סוג ריקוד זה מתאפיין במוזיקה מודרנית אשר משלבת מקצב אפריקאי מתאפיינת בקצב איטי ורומנטי. זהו למעשה ריקוד פשוט ורומנטי אשר מתפתח עם כל צעד שעושים. סגנון זה התפתח מתוך הסמבה ודוגל בתחושת חיבור בין שני בני הזוג בעת הריקוד עצמו.

סוג זה של ריקוד מתאפיין בתנועות עוקבות וחלקות אשר מתאימות למוזיקה ולמקצב שמתנגן ברקע. את יסודות הריקוד והתמתחות בו ניתן יהיה לקבל במסגרת השיעורים שמציע סטודיו גבריאלה המקצועיות ובמסירות. בסטודיו תלמדו לזהות את הקצב הממכר, תתמחו בתנועות הפופולריות בריקוד זה ותלמדו למצוא את הדרך לשלב בין השניים לקבלת הריקוד השלם, הזורם והחושני שזוגות כה רבים מכל רחבי העולם כבר התמכרו אליו.

רוקדים כל הדרך לחיזוק הגוף

לעיתים אנשים שוכחים כי הריקוד נחשב גם הוא בתור התעמלות גופנית משמעותית, כך שאין ספק כי השתתפות בשיעורי הריקוד שמציע סטודיו גבריאלה תעניק לכם את האפשרות לחזק את הגוף ולשפר את הבריאות הכללית. זאת כמובן בשילוב של הרבה מוזיקה טובה וכיף בכל שלב לאורכו של שיעור הריקוד. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הסטודיו ולקבל את כל המידע לגבי השיעורים המגוונים אשר עומדים לרשותכם. יחד נוכל ליצור את תענית העבודה המתאימה לכם באופן אישי ומדויק.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ